Agent Telesales

Candidatul ideal
Poti fi viitorul nostru coleg, daca:

  • Ai experienta in Telesales sau in vanzari/ servicii clienti;
  • Ai abilitatea de a invata despre produse si servicii si le poti prezenta si explica prospectilor;
  • Dovedesti ca ai dezvoltat competente bune de comunicare si competente interpersonale;
  • Ai bune abilitati de negociere si esti orientat pe solutii.

Descrierea jobului
Ne cautam colegi pentru o echipa noua de Telesales. Daca ni te vei alatura ca Agent Telesales, vei putea contribui prin:

  • Contactarea clientilor potentiali sau existenti, pentru a-i informa despre serviciile pe care le oferim;
  • Oferirea de raspunsuri despre produse/ servicii sau companie;
  • Adresarea de intrebari pentru intelegerea cerintelor clientului si pentru a finaliza cu succes procesul de vanzare;
  • Directionarea prospectilor catre echipa de vanzari, atunci cand este cazul;
  • Completarea informatiilor despre client in baza de date;
  • Preluarea si procesarea corecta a cerintelor clientilor.

Your name, email and phone number are requested in order for us to receive your message and get back to you.