Analist Programator

Responsabilități
Ce vei face:

  • Analiza si proiectarea sistemelor asigurandu-se ca solutiile concepute respecta cerintele specificate de beneficiar
  • Configurarea, dezvoltarea, intretinerea si documentarea aplicatiilor informatice
  • Realizarea testelor si invetigarea anomaliilor atunci cand este cazul Integrarea solutiei livrate in sistemele operationale existente
  • Asigurarea controlului permanent al functionarii sistemelor informatice
  • Comunicarea si formarea colegilor si partenerilor interni sau externi, in functie de situatie

Profilul candidatului

Ce aduci cu tine:

  • Studii superioare absolvite in unul din domeniile: informatica, informatica-matematica, cibernetica sau statistica informatica
  • 3-5 ani de experienta ca Analist Programator sau similar
  • Experienta demonstrata cu JEE
  • Abilitati de comunicare, capacitate de analiza si sinteza

Ce iti oferim:

  • Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv (asigurare de viata, sanatate si stomatologica, prima de vacanta, bonusuri in functie de performanta, etc.)
  • Dezvoltare profesionala într-o companie multinationala, ca sa nu mai vorbim de prietenie, dinamism
  • Rasplatim încrederea, loialitatea si fidelitatea echipei, ne dorim ca rolul tau la noi sa devina o cariera, nu doar un simplu job! Te asteptam în echipa noastra!

Beneficii:

  • Tichete de masa 9.35 lei in perioada de proba, 15 lei dupa perioada de proba;
  • Asigurare de viata si sanatate dupa trei luni;
  • Asigurare stomatologica dupa primul an in companie;
  • Prima de progress intre 0 si 15% din salariu, se ofera trimestrial; (procentul depinde de rezultatele companiei)
  • 23 zile de concediu; 24 zile dupa trei ani, 25 zile dupa cinci ani;
  • Prima de vacanta 50% din salariu, dupa primul an in companie; trebuiesc luate 10 zile consecutive de concediu;
  • Reducere la Word Class;
  • 7 Card
  • Fructe la birou;
  • Mese de ping pong.

Your name, email and phone number are requested in order for us to receive your message and get back to you.