1st Level Operations cu limba Spaniolă

Suntem în căutarea unui 1st Level Operations cu limba Spaniolă pentru coordonarea, sprijinirea și executarea activităților de întreținere proactivă și reactivă de nivel 1.

Cerințe:
• Dorești să aflii despre rețelele de telecomunicații;
• Competențe lingvistice în spaniolă și engleză;
• Disponibilitatea de a lucra în schimburi (zi și noapte);
• Capabil să colecteze, să clasifice și să interpreteze informații;
• Perseverență, inițiativă, colaborare, încredere în sine, spirit practic.

Responsabilități:
• Constituie primul punct de contact pentru soluții software și hardware specifice livrate clienților;
• Vei fi responsabil pentru deschiderea biletelor de probleme, inițierea escaladării funcționale a incidentelor și primirea cererilor de comenzi de la client, în diferite tipuri de aplicații;
• Vei fi responsabil pentru monitorizarea alarmelor în rețelele IT / Telecom;
• Vei oferi sprijin inginerilor de teren în timpul acțiunilor lor (prin telefon și e-mail).

Beneficii:
• Asigurare medicala;
• Asigurare de viata;
• Zile libere suplimentare;
• Bugetul platformei de Benefit;

    Numele dvs., adresa de e-mail și numărul de telefon sunt solicitate pentru ca noi să vă primim mesajul și să ne întoarcem la dvs.