Process Referrent

Business Insight

Suntem convinși că oamenii sunt motoarele schimbării și că lumea de mâine va fi modelată de toate inițiativele lor, de la cele mai mici la cele mai ambițioase.
Fie că vă alăturați pentru o perioadă de luni, ani sau întreaga dvs. carieră, împreună putem avea un impact pozitiv asupra viitorului. Crearea, îndrăzneala, inovarea și acțiunea fac parte din ADN-ul nostru.
Dacă și tu vrei să fii implicat direct, să crești într-un mediu stimulant și grijuliu, să te simți util zilnic și să îți dezvolți sau să îți consolidezi expertiza, te vei simți ca acasă cu noi!

Încă eziți?

Angajații noștri se pot participa câteva zile pe an la acțiuni de solidaritate în timpul timpului programului de lucru: sponsorizează persoane aflate în dificultate în orientarea lor sau în integrarea lor profesională, pot participa la educația financiară a tinerilor la început de drum sau chiar își pot împărtăși abilitățile cu o asociație. Există multe modalități de a te implica.

De ce să te alaturi clientului nostru?

Vei găsi un mediu și o cultură flexibilă, autonomie, oportunități constante de învățare, dinamism și oameni talentați, făcând din experiența dvs. un adevărat accelerator de carieră. De asemenea, vei descoperi toată diversitatea profesiilor noastre, într-un sector în continuă evoluție și inovație. Dacă  îți urmărești obiectivele, ai ajuns la locul potrivit.

Responsabilități
• Instruirea echipelor în procesul respectiv și asigurarea controlului producției inițiale, precum și urmărirea creșterii competenței / instruirii noilor colaboratori;
• Organizarea de ateliere de împrospătare cu echipe operaționale;
• Crearea, examinarea și actualizarea materialul de instruire
• Colaborarea cu managerul de management al cunoștințelor pentru formare;
• Oferă suport operațional echipelor operaționale, acționați ca un singur punct de contact pentru soluționarea cazurilor complexe;
• Participă la întâlniri săptămânale cu clientul (în ceea ce privește procedura / rezultatele calității);
• Colectează, centralizează și revizuiește cu clientul întrebările echipelor cu privire la cazuri complexe;
• Menține și dezvoltați relația cu echipa de control al calității
• Arbitrează diferitele puncte de vedere în timpul calificărilor atribuite de echipa de control al calității
• Acționează ca IMM (expert în materie) în proiecte de îmbunătățire continuă și ca punct de contact dedicat (SPOC) pentru a aborda cazurile urgente cu clientul.

Profil
• Cel puțin 1 an de experiență în activități de cunoaștere a clienților (KYC)
• Experiență anterioară în echipe operaționale
• Limba franceză – nivel avansat (cel puțin B1-B2 – scriere și citire)
• Ultima evaluare efectuată de manager cu rezultatul cel puțin în conformitate cu așteptările
• Cunoașterea produselor Microsoft Office (Excel, Power Point, Word, Outlook etc.)
• Comunicare excelentă și luarea deciziilor
• Gestionarea sarcinilor zilnice într-un mod eficient și structurat
• Deschiderea față de schimbări
• Ascultare / îndrumare pedagogică
• Spirit analitic și orientat spre proces;
• Atenție la detalii;
• Colaborare excelentă și spirit de echipă;
• Capacitatea de a lucra sub presiune.
În plus, veți beneficia de toate avantajele noastre:
• Remunerație competitivă;
• Acoperire medicală pentru prevenire și asigurări de viață de grup;
• Beneficii de birou, beneficii flexibile și beneficii secundare;
• Servicii bancare preferențiale;
• 9:00 – 17:00 și teme (până la 2 zile pe săptămână);
• Programe de învățare și dezvoltare și oportunități de dezvoltare a carierei.

    Numele dvs., adresa de e-mail și numărul de telefon sunt solicitate pentru ca noi să vă primim mesajul și să ne întoarcem la dvs.