Back-end Developer – Remote

Clientul nostru angajează Senior Node.js Developer extrem de pasionați, cu o atenție deosebită la detalii, care sunt responsabili pentru baza de cod și aprobările pe care le acordă fiecărui PR pe care îl examinează.
Proiectul se află într-o fază incipientă, deci nu necesită aproape niciun fel de mentenanță, ci doar cercetare și dezvoltare.

Cerințe:
– Pasiune pentru programare
– Mare atenție la detalii
– Responsabilitate și proprietate asupra acțiunilor proprii
– 7+ ani de experiență în Backend Development
– 5+ ani de experiență în Node.js Backend Development
– 3+ ani de experiență în TypeScript
– Cel puțin 90% din cariera dvs. s-a concentrat pe dezvoltarea Backend
– Abilitatea și dorința de a învăța și de a stăpâni noile tehnologii și limbaje de programare
– Mentalitate de a împărtăși cunoștințele cu alte persoane
– Experiență dovedită cu Cloud Infrastructures și orice arhitectură Microservices

Preferat:
– Poate fi atât un lider, cât și un adept
– Experiență Unix
– Experiență suficientă cu cel puțin unul dintre Java, Clojure, Scala, Groovy, Kotlin, Rust, C # (. NET), C / C ++, Golang

Responsabilități:
– Implementează soluții, îmbunătățiri și configurații bazate pe platforma existentă
– Dezvoltarea și menținerea bazelor de cod pentru aplicații moderne bogate, interactive
– Analiza, proiectarea și dezvoltarea cu tehnologiile menționate mai sus

Beneficii:
– Oportunități de dezvoltare profesională
– Mediu de lucru tânăr și dinamic
– Pachet salarial atractiv
– Buget personal anual pentru beneficiile angajaților (asigurări private de sănătate, abonament de fitness, cursuri de formare etc.)

    Numele dvs., adresa de e-mail și numărul de telefon sunt solicitate pentru ca noi să vă primim mesajul și să ne întoarcem la dvs.