Mobile Developer

Responsabilități
• Implementează soluții tehnice de înaltă calitate;
• Creează proiecte eficiente pentru soluții tehnice;
• Estimează complexitatea sarcinilor tehnice;
• Asistă alți membri ai echipei cu sarcinile lor tehnice;
• Identifică oportunități de îmbunătățire și optimizare;

Profil:
• 3+ ani de experiență ca dezvoltator mobil;
• Cunoașterea excelentă a CSS / JavaScript;
• Abilități excelente cu React Native;
• Cunoașterea npm, fire & redux;
• Cunoștințe despre App Center, publicarea aplicațiilor de stocat;
• Experiență cu Kotlin / Java sau Swift este un avantaj.

Beneficii:
• Pachet atractiv de salarii și beneficii;
• Posibilitatea de a lucra cu cele mai recente evoluții din industrie;
• Lucrezi cu noile tehnologii și tendințe, sugerezi direecții și soluții de afaceri;
• Platforma de învățare internă pentru a vă dezvolta cunoștințele, abilitățile și abilitățile și conținutul extern curat;
• Compania oferă un program de lucru la distanță și semi-flexibil și sprijină educația angajaților săi.

    Numele dvs., adresa de e-mail și numărul de telefon sunt solicitate pentru ca noi să vă primim mesajul și să ne întoarcem la dvs.