Quality Controller

De ce să te alături clientului nostru?

Vei găsi un loc de muncă și o cultură flexibilă, autonomie, oportunități constante de învățare, dinamism și oameni talentați, făcând din această experiență un adevărat accelerator de carieră. De asemenea, vei descoperi toată diversitatea afacerilor noastre, într-un sector în continuă evoluție și inovare.
Dacă îți urmărești ambițios obiectivele, atunci ai ajuns la locul potrivit.

Responsabilități
Efectuează verificări zilnice de control al calității fișierelor analizate de analiștii KYC și monitorizează nivelul de performanță atât al analistului, cât și al întregii echipe.
• Realizează rapoarte de performanță pentru zona care face obiectul controlului;
• Identifică riscurile legate de neexecutarea KPI-urilor convenite cu clientul;
• Oferă sprijin liderilor echipei KYC / coordonatorilor de echipă în realizarea planurilor de acțiune pentru rezolvarea problemelor de calitate;
• Contribuie la îmbunătățirea ideilor de optimizare;
• Pe baza rezultatelor controlului, identifică oportunități de îmbunătățire a calității pentru activitățile KYC.

Profil
• Experiență în domeniul KYC și în companie.
• Nivel foarte bun de limbă franceză și engleză (minim B1 +).
• Abilități de comunicare eficiente foarte bune, atât scrise, cât și orale.
• Experiența profesională în asigurarea calității și sectorul bancar cu amănuntul este un plus
• Experiență în controlul calității
• Atenție foarte bună la detalii
• Abilități de orientare către risc
• Atitudine pozitivă și o persoană cooperantă
• Capabil să lucreze în mediu cu presiune ridicată

Business Insight
Suntem convinși că oamenii sunt motoarele schimbării și că lumea de mâine va fi modelată de toate inițiativele lor, de la cele mai mici la cele mai ambițioase.
Fie că vă alăturați pentru o perioadă de luni, ani sau întreaga dvs. carieră, împreună putem avea un impact pozitiv asupra viitorului. Crearea, îndrăzneala, inovarea și acțiunea fac parte din ADN-ul nostru.
Dacă și tu vrei să fii implicat direct, să crești într-un mediu stimulant și grijuliu, să te simți util zilnic și să îți dezvolți sau să îți consolidezi expertiza, te vei simți ca acasă cu noi!

Încă eziți?
Trebuie să știi că angajații noștri pot dedica câteva zile pe an acțiunilor de solidaritate în timpul programului lor de lucru, inclusiv sponsorizarea persoanelor care se luptă cu orientarea sau integrarea lor profesională, participarea la educația financiară a tinerilor și partajarea abilităților lor cu organizații de caritate. Există multe modalități de a te implica.

În plus, te vei bucura de toate beneficiile noastre:
• Remunerație competitivă;
• Acoperire medicală pentru prevenire și asigurări de viață de grup;
• Beneficii de birou, beneficii flexibile și beneficii sociale;
• Servicii bancare preferențiale;
• 9 la 5 zile lucrătoare și muncă de acasă (până la 2 zile pe săptămână);
• Programe de training și oportunități de dezvoltare a carierei.

    Numele dvs., adresa de e-mail și numărul de telefon sunt solicitate pentru ca noi să vă primim mesajul și să ne întoarcem la dvs.